1075. Kandallóóra
francia, 1889, jelzett: "Samuel Marsi et Cie", felesütős, regulátoros szerkezet, higanykompenzációs ingával, sárgaréz tok csiszolt üveggel
25,5 cm
jelezve ho. a szerkezetben, 1 kulccsal, működőképes