235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kandallóóra

1075. Kandallóóra

francia, 1889, jelzett: "Samuel Marsi et Cie", felesütős, regulátoros szerkezet, higanykompenzációs ingával, sárgaréz tok csiszolt üveggel

25,5 cm

jelezve ho. a szerkezetben, 1 kulccsal, működőképes