235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Sarok tálalószekrény

1041. Sarok tálalószekrény

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa, jávorfa és paliszander intarziával, faragott díszítéssel, sérült

211*81*53 cm