1482. Halas tálaló
Bécs, 1863, 13 latos antik ezüst, Elias Eduard Klein mesterjegy, üreges nyél, vésett RA tulajdonosi monogrammal, áttört, vésett, hullámgilosált hal motívummal
122 g; h: 32 cm
kis sérüléssel, Neuwirth P 607