235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Halas tálaló

1482. Halas tálaló

Bécs, 1863, 13 latos antik ezüst, Elias Eduard Klein mesterjegy, üreges nyél, vésett RA tulajdonosi monogrammal, áttört, vésett, hullámgilosált hal motívummal

122 g; h: 32 cm

kis sérüléssel, Neuwirth P 607