235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Dísztál

1340. Dísztál

Zsolnay gyár, Pécs, 1880 körül, festett porcelánfajansz, szecessziós vízililiomos motívummal, fényes és buborékolt arany brokátozással, alján masszába nyomott TJM családi jelzettel,

d: 46,5 cm

formaszám: 470, hajszálrepedt, restaurált