1340. Dísztál
Zsolnay gyár, Pécs, 1880 körül, festett porcelánfajansz, szecessziós vízililiomos motívummal, fényes és buborékolt arany brokátozással, alján masszába nyomott TJM családi jelzettel,
d: 46,5 cm
formaszám: 470, hajszálrepedt, restaurált