1372. Cukortartó doboz
19. sz. első fele, 12 latos antik ezüst, Malcz Warszawie hitelesítő és mesterjegy, négy oroszlánkarmos lábon, lecsapott sarkú téglány, öntött, poncolt, díszmadaras rátétekkel, griffes peremfrízzel,
Btto: 547 g; 9*15*11 cm
rózsakoszorúban CKRI tulajdonosi monogrammal, zárszerkezettel, kulccsal, sérült