235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Cukortartó doboz

1372. Cukortartó doboz

19. sz. első fele, 12 latos antik ezüst, Malcz Warszawie hitelesítő és mesterjegy, négy oroszlánkarmos lábon, lecsapott sarkú téglány, öntött, poncolt, díszmadaras rátétekkel, griffes peremfrízzel,

Btto: 547 g; 9*15*11 cm

rózsakoszorúban CKRI tulajdonosi monogrammal, zárszerkezettel, kulccsal, sérült