1401. Mária kegykép
Bécs(?), 19. század, 13 latos antik ezüst préselt, barokk keret, "IW13" jelzettel, festett porcelán képen a Mariazell-i Madonna, akasztóval, kis sérüléssel
Btto: 128 g; 14*11 cm