235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Mária kegykép

1401. Mária kegykép

Bécs(?), 19. század, 13 latos antik ezüst préselt, barokk keret, "IW13" jelzettel, festett porcelán képen a Mariazell-i Madonna, akasztóval, kis sérüléssel

Btto: 128 g; 14*11 cm