235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tálca

1307. Tálca

Apátfalva, 1900 körül, festett, aranyozott keménycserép, jelezve az alján: masszába nyomott "Apátfalva Nagy Zs." és P. GE monogrammal

38*26 cm