235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Italkínáló készlet

1445. Italkínáló készlet

Pest, 1872-1936 és Budapest, 1937-1966 közötti fémjelek, 800 ezrelékes ezüst, Schmidt Gyula és "L(and)C" mesterjegyek, színtelen csiszolt üvegpalackkal

Ntto: 540 g; 33*20 cm