1445. Italkínáló készlet
Pest, 1872-1936 és Budapest, 1937-1966 közötti fémjelek, 800 ezrelékes ezüst, Schmidt Gyula és "L(and)C" mesterjegyek, színtelen csiszolt üvegpalackkal
Ntto: 540 g; 33*20 cm