235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kaukázusi "Shirvan-Surahani" szőnyeg

1148. Kaukázusi "Shirvan-Surahani" szőnyeg

19. sz. vége, gördesz csomózás, egyenletesen kopott, régi javításokkal

135*115 cm