235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tányér

1256. Tányér

Herend, Fischer Mór, 19. sz. közepe, festett porcelán, jelezve az alján: masszába nyomott "Herend FM" jelzettel, sérült

d: 24,5 cm