235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

1516. Cukordoboz

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bauer és Klein mesterjegy, préselt, ovális test, oldalán és díszgombján domborított,

250 g; 11,5*12,7*10,5 cm

bordás díszítéssel