235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kamarásasztal

959. Kamarásasztal

magyar, 18. sz., lábazata tömör fenyőfa, asztallap berkenyefa, felnyitható asztallap alatt három kis fiókkal, egy rekesszel és kovácsoltvas kitámasztóval

79*93*85 cm

régi javításokkal, egy kis fiók pótolt, egy zsanér sérült