959. Kamarásasztal
magyar, 18. sz., lábazata tömör fenyőfa, asztallap berkenyefa, felnyitható asztallap alatt három kis fiókkal, egy rekesszel és kovácsoltvas kitámasztóval
79*93*85 cm
régi javításokkal, egy kis fiók pótolt, egy zsanér sérült