235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tányér

1276. Tányér

Herend, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: masszába nyomott "Herend" felirattal és zöld szalagos koronás jelzéssel

d: 22,5 cm