1375. Fedeles pohár
Augsburg, 1680-1690 körül, tűzaranyozott antik ezüst, Antonius Lesser mesterjegyével, R.B. tulajdonosi, golyó lábakon álló, áttört, poncolt stilizált levélindás díszítményekkel körbeölelt
440 g; m: 17 cm
hengeres test, kis sérüléssel, Rosenberg 3. Nr 182, 642.