235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

1441. Cukordoboz

Pest, 1872 - 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "RM" ismeretlen mesterjegy, ívelt oldal és tetőlapokkal, belül aranyozva, fedélen kis sérüléssel

440,7 g; 8*14,5*11,5 cm