1441. Cukordoboz
Pest, 1872 - 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "RM" ismeretlen mesterjegy, ívelt oldal és tetőlapokkal, belül aranyozva, fedélen kis sérüléssel
440,7 g; 8*14,5*11,5 cm