235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Váza

929. Váza

Japán, 20. sz. első fele, festett, satsuma, rátétes kőcserép, alján sorszámozva, apró sérüléssel

m: 31 cm