235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Órás sétapálca

1534. Órás sétapálca

francia, 20. sz. eleje, feketére pácolt fa, nikkelezett fém fogógombjában Brevete jelzetű órával, kis kopásokkal

h: 89,5 cm