235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Fagylaltos készlet

1525. Fagylaltos készlet

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Vincenz Carl Dub mesterjegy, vésett lapáttal, koronás GM tulajdonosi monogrammal, össz.: 13 db; eredeti doboz: Bertyány Samu Szombathelyi Ékszerész

484 g; h: 13-29 cm

jelzéssel