235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Fényképalbum

1565. Fényképalbum

osztrák, 19. sz. vége, préselt, rézkeretes tokban, réz rátétes díszítéssel, 36 db városkép fényképpel, sérült

14,5*11,5*5 cm