1634. Fülbevaló pár
Budapest, 1999-2005 közötti fémjel, 14 k fehérarany, "RT" mesterjegy, zárt foglalatban 2 db modern csiszolású briliáns cca. 0,9 ct (M1, W, VVS-VS) elől kapcsos
2,8 g