235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Fedeles edény

1419. Fedeles edény

Augsburg, 18. sz. eleje, tűzaranyozott antik ezüst, Elias Adam (?) mesterjegy, kalapált, poncolt díszítéssel, csuklón mozgó fogóval és két áttört kartus füllel, valószínűleg úti étkészlet egyik

400 g; 20*7,5 cm

darabja Rosenberg 3. Nr 212, 810.