1419. Fedeles edény
Augsburg, 18. sz. eleje, tűzaranyozott antik ezüst, Elias Adam (?) mesterjegy, kalapált, poncolt díszítéssel, csuklón mozgó fogóval és két áttört kartus füllel, valószínűleg úti étkészlet egyik
400 g; 20*7,5 cm
darabja Rosenberg 3. Nr 212, 810.