235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tányér

841. Tányér

Dél-Morvaország, Frain, 19. sz. eleje, festett keménycserép, jelezve az alján, sérült

d: 22,5 cm