235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Szószos kiöntő

1422. Szószos kiöntő

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Karl Kauba mesterjegy, vésett IL tulajdonosi monogrammal, kanál nélkül

553 g; 14,5*23,2*15 cm