1422. Szószos kiöntő
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Karl Kauba mesterjegy, vésett IL tulajdonosi monogrammal, kanál nélkül
553 g; 14,5*23,2*15 cm