1267. Teáscsésze és alj, 2 db
Herend, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: zöld és barna szalagos koronás jellel és masszába nyomott Herend bélyegzéssel, egyik csészén kék koronás címeres máz feletti és
m: 7 cm; d: 15,5 cm
masszába nyomott Herend felirat