235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tálca 6 db stampedlis pohárral

1547. Tálca 6 db stampedlis pohárral

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Láng Testvérek mesterjegy, art deco stílusú, tálcán koronás CM monogrammal, apró hibával

235 g; m: 10,4 cm; tálca: 22*12,8 cm