1285. Díszváza
Herend, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, Esterházy mintával, nyakán áttört díszítéssel, jelzett az alján: zöld szalagos Herend jel és masszába karcolt Herend felirat
m: 43 cm