235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Díszváza

1285. Díszváza

Herend, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, Esterházy mintával, nyakán áttört díszítéssel, jelzett az alján: zöld szalagos Herend jel és masszába karcolt Herend felirat

m: 43 cm