235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tálca

1501. Tálca

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Franz Rumwolf mesterjegy, kerek öntött forma, vésett Girardi címerrel

718 g; d: 34,1 cm

és virágdíszes peremmel, Neuwirth II. 167. o.