235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kancsó

1320. Kancsó

Zsolnay gyár, Pécs, 1880 körül, festett, aranyozott keménycserép, repesztett mázzal, jelezve az alján: masszába nyomott Zsolnay Pécs, formaszám: 1014

m: 23 cm