1383. Pisztrángos tálca
Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "KG" mesterjegy, mandorla formájú, hengerelt lemez, plasztikus, gyümölcsfüzéres peremmel díszítve
521 g; 40*21 cm