235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Pisztrángos tálca

1383. Pisztrángos tálca

Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "KG" mesterjegy, mandorla formájú, hengerelt lemez, plasztikus, gyümölcsfüzéres peremmel díszítve

521 g; 40*21 cm