235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tányér

1253. Tányér

Herend, Fischer Sámuel, 19. sz. második fele, festett porcelán, jelezve az alján: masszába nyomott "F. S. Herend" jellel és máz feletti kék koronás címerrel

d: 25 cm