235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Váza

1357. Váza

Fischer Emil, Budapest, 20. sz. eleje, festett keménycserép, jelezve az alján: Fischer Emil Budapest Made in Hungar, szájperemén kis sérülésekkel

m: 14,5 cm