235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Mártásos edény

1418. Mártásos edény

Bécs, 1845, 13 latos antik ezüst, Mayerhofer és Klinkosch mesterjegy, öblös test, kis sérüléssel

242 g; 8*17,5*13 cm

Neuwirth P 1995.