1032. Kandall óóra
osztrák, 19. sz. második fele, negyedütős szerkezet, feketére festett fa tokban, alabástrom oszlopokkal, aranyozott fa díszítéssel, gyöngyház rététekkel, miniatűr virágcsokrokkal, római
m: 59 cm
számos zománcozott számlapgyűrű, kulcs pótolt, sérült, inga és hangrugó hiány