235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kandall óóra

1032. Kandall óóra

osztrák, 19. sz. második fele, negyedütős szerkezet, feketére festett fa tokban, alabástrom oszlopokkal, aranyozott fa díszítéssel, gyöngyház rététekkel, miniatűr virágcsokrokkal, római

m: 59 cm

számos zománcozott számlapgyűrű, kulcs pótolt, sérült, inga és hangrugó hiány