235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Süteményes tányér, 7 db

1286. Süteményes tányér, 7 db

Herend, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán,"cubash" dekorral, jelezve az alján: máz feletti zöld Herend FJ felirattal és négylevelű lóhere jelzettel, kis kopásokkal

d: 18,5 cm