235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Talpas pohár

1216. Talpas pohár

cseh, 19. sz. második fele, rubinpácolt üveg, zománc festett díszítéssel, aranyozás megkopva, talpon apró hibával

m: 13,5 cm