235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Fülbevaló pár

1629. Fülbevaló pár

Budapest, 1999-2005 közötti fémjel, 14 k fehérarany, "SV" mesterjegy, 2 db princess csiszolású briliánssal cca. 0,34 ct (F1, TCr, VVS) díszítve

1,1 g