1629. Fülbevaló pár
Budapest, 1999-2005 közötti fémjel, 14 k fehérarany, "SV" mesterjegy, 2 db princess csiszolású briliánssal cca. 0,34 ct (F1, TCr, VVS) díszítve
1,1 g