235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kiöntő és kanna készlet

1465. Kiöntő és kanna készlet

20. sz., ezüst, "HCF" készítői jelzettel, öblös, kalapált testek, össz. 4 db, kis hibával

1439 g; m: 9-23 cm