235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Amazon papagájjal

1295. Amazon papagájjal

Meissen, 19. sz., festett, aranyozott porcelán, talpán máz alatti kék kardos jelzettel, és karcolt 1690 x számozással, 89-es bélyegzéssel, festőszám: 18, restaurált

m: 16 cm