1295. Amazon papagájjal
Meissen, 19. sz., festett, aranyozott porcelán, talpán máz alatti kék kardos jelzettel, és karcolt 1690 x számozással, 89-es bélyegzéssel, festőszám: 18, restaurált
m: 16 cm