235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tányér, 4 db

827. Tányér, 4 db

Itália, 19. sz., ónmázas majolika, bibliai és mitológiai jelenetekkel, egyik sérült

d: 17,5 - 18,5 cm