235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Cukortartó doboz

1371. Cukortartó doboz

Varsó, 19. sz. első fele, 12 latos antik ezüst, Nowakowski Warszawie hitelesítő és mesterjegy, öntött lábakon lekerekített sarkú téglány, tetején Ámor alakjával, poncolással kiemelt leveles

Btto: 648 g; 9,5*16*12 cm

bordűrökkel, zárszerkezet kulcs nélkül