1371. Cukortartó doboz
Varsó, 19. sz. első fele, 12 latos antik ezüst, Nowakowski Warszawie hitelesítő és mesterjegy, öntött lábakon lekerekített sarkú téglány, tetején Ámor alakjával, poncolással kiemelt leveles
Btto: 648 g; 9,5*16*12 cm
bordűrökkel, zárszerkezet kulcs nélkül