235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Gyűrű

1620. Gyűrű

20. sz. vége, 2016 utáni budapesti behozatali jellel, 14 k fehér és sárga arany, "GH" mesterjegy, középen tábla csiszolású élénkzöld smaragd cca. 1,2 ct, vállakon 2-2 db princess csiszolású

2,9 g

briliánssal cca. 0,24 ct, smaragdon apró sérülésekkel