1620. Gyűrű
20. sz. vége, 2016 utáni budapesti behozatali jellel, 14 k fehér és sárga arany, "GH" mesterjegy, középen tábla csiszolású élénkzöld smaragd cca. 1,2 ct, vállakon 2-2 db princess csiszolású
2,9 g
briliánssal cca. 0,24 ct, smaragdon apró sérülésekkel