1447. Kiöntő
20. sz. eleje, ezüst, széthajló kígyó pár formájú fülön puttó ábrázolással, fantáziajeggyel és elkopott mesterjeggyel, testen vésett és poncolt virágos díszítéssel, javított
197 g; 12,5*14,5*7 cm