235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kiöntő

1447. Kiöntő

20. sz. eleje, ezüst, széthajló kígyó pár formájú fülön puttó ábrázolással, fantáziajeggyel és elkopott mesterjeggyel, testen vésett és poncolt virágos díszítéssel, javított

197 g; 12,5*14,5*7 cm