235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Korsó

1221. Korsó

német, 19. sz. vége, többrétegű hámozott üveg fényes aranyozással, réz szerelékkel, füle ragasztott

m: 12 cm