235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tányér pár

843. Tányér pár

Pápa, 19. sz. második fele, festett, áttört peremű keménycserép, jelezve az alján: Mayer Pápán, egyik repedt

d: 19 cm