235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Gombolyagtartó

1478. Gombolyagtartó

19. sz. eleje, antik ezüst, áttört gömb, karpánton HC tulajdonosi monogrammal, kis sérüléssel

66 g; d: 7,3 cm, h: 18 cm