235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Váza

1329. Váza

Budapest, (Drasche?), 20. sz. első fele, savmaratott eozinmázas fehércserép, talpán elmosódott jelzet, füle sérült

m: 28 cm