235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Teáskanna álvánnyal

1453. Teáskanna álvánnyal

Bécs, 1844, 13 latos antik ezüst, Mayerhofer & Klinkosch mesterjegy, állványzatban: Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "W..." mesterjegy, öblös, gerezdesen tagolt test, poncolt

Btto: 2365 g; 42*34*28 cm

virágcsokor tetődísszel, csiszolt elefántcsont fogókkal, kis sérüléssel, égő nyele törött, Neuwirth P 1996.