235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Pohár

1226. Pohár

cseh, 20.sz. eleje, színtelen üveg, rubinpácolt, hámozott díszítéssel, szájperemén aranyozás nyomával

m: 14 cm