1580. Duplafedeles férfi zsebóra
Svájc, 1900 körül, bécsi behozatali jellel, 1966 utáni budapesti fémjellel utánjelezve, 14 k arany tok és szerkezettakaró, tokszám: 70003, római számos, kis másodperckörös számlap, működő szerkezet
Btto: 92,4 g; d: 53 mm
"Systeme Glashütte" jelzettel, vésett, üres monogrampajzzsal, kis sérülésekkel